Nurbaki Mektebi

Teknik ve Görsel Yapılandırma Çalışması

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Merhaba Sevgili Haluk Nurbaki Sevenleri,

Nurbaki Mektebi sitemizi yayına açtığımız günden bugüne çalışmalarımızı sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Biliyorsunuz Nurbaki Mektebi, Haluk Nurbaki’nin sevenlerine miras bıraktığı dokümanları derleyerek, ulaşılabilir bir formatta sizlerle paylaşmaktadır.

Çalışmalarımız arasındaki medya dosyası paylaşımlarımız kapsamında Youtube Kanalımızda görüntülü sohbetlere, Soundcloud Kanalımızda ses dosyalarımıza yer vermekteydik.

Nurbaki Mektebi Yayın Yönetimi‘nin aldığı karar neticesinde tüm medya dosyalarımız Youtube Kanalımızdan yayınlanacaktır. Bu sebeple, teknik çalışma ve geçiş sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte sayfalarımızda görüntülediğiniz ancak Soundcloud sunucularında barındırılan medya dosyalarımıza erişim sağlayamayabilirsiniz.

Oluşabilecek herhangi bir aksaklık için öncelikle sizlerden özür diliyor ve anlayışınıza sığınıyoruz, bilginize.

* Not: Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.   

ALINTI VE KOPYALAMA: "NurbakiMektebi.com" ticari maksat gütmeyen, tamamen gönüllü katılıma açık bir iştiraktir! NurbakiMektebi.com'da, Haluk Nurbaki'nin umuma açık şekilde yapmış olduğu sohbetleri, vaazları, radyo ve televizyon programları kaleme alınarak yayınlanmakta; gazete ve dergi yazıları, ticari dağıtımı durmuş ve devam eden kitaplarından alıntılar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Bu bağlamda yayımlanan içeriklerin ulaşılabilir olması asıl gayemiz dâhilindedir; hakları saklı değil, tamamen açıktır. Ancak, alıntı ve kopyalama yapacağınız içerik sayfasına "bağlantı" vermeniz ve/veya "kaynak" göstermeniz zorunlu olmakla beraber, "ticari maksatlı yayınlarda" içeriğin tamamı veya bir kısmı hak sahiplerinden yazılı izin alınmadan kullanılamaz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir