Nurbaki Mektebi

Sure-i İhlâs’ın Enfüsi Yorumu / 01 Okunmaya Hazır!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sevgili Haluk Nurbaki Sevenleri,

Kaleme alma çalışmalarımız kapsamında, Haluk Nurbaki’nin cami vaazlarından nadide bir seri olan “Sure-i İhlâs’ın Efüsi Yorumu / 01” sohbet serisinin birinci çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz. Toplamda 8 kayıttan oluşan bu sohbet serisi, Yüce Allah’ın zatiyetinin ve sıfatlarının kavranması noktasında Haluk Nurbaki‘nin müthiş yorumuyla sitemizde… Sizler için okumaya hazır olarak.

Çalışma standartımız gereği konuşma akışını bozmamaya ehemmiyet gösterdiğimiz bir metin ortaya çıkarmaya çalıştık. Kandil günümüz vesilesiyle, bu çalışmayı hem dinlemeli; dinlerken de okumalısınız.

Sohbetin devamı da kaleme alınmış olmakla beraber, redaksiyon çalışması sürecindedir. En kısa zamanda yayına alacağız, inşaallah.

Hepinize saygı ve selamlarımızla.

Nurbaki Mektebi Kalemzen Ekibi

ALINTI VE KOPYALAMA: "NurbakiMektebi.com" ticari maksat gütmeyen, tamamen gönüllü katılıma açık bir iştiraktir! NurbakiMektebi.com'da, Haluk Nurbaki'nin umuma açık şekilde yapmış olduğu sohbetleri, vaazları, radyo ve televizyon programları kaleme alınarak yayınlanmakta; gazete ve dergi yazıları, ticari dağıtımı durmuş ve devam eden kitaplarından alıntılar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Bu bağlamda yayımlanan içeriklerin ulaşılabilir olması asıl gayemiz dâhilindedir; hakları saklı değil, tamamen açıktır. Ancak, alıntı ve kopyalama yapacağınız içerik sayfasına "bağlantı" vermeniz ve/veya "kaynak" göstermeniz zorunlu olmakla beraber, "ticari maksatlı yayınlarda" içeriğin tamamı veya bir kısmı hak sahiplerinden yazılı izin alınmadan kullanılamaz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir