Nurbaki Mektebi

Nurbaki Sevenlerine Bilgilendirme

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sevgili Haluk Nurbaki Sevenlerinin takip ettiği sitemiz Nurbaki mektebi üzerinden paylaşımlarımız devam etmektedir. Bu bağlamda emek sarf eden tüm katılımcı KALEMZENLERE, “Yüce Allah gayretlerini bâki kılsın” niyazında olduğumuzu bildirmek isteriz.

Kaleme alma çalışmalarımız hızla devam ederken, yayın hazırlığı sürecinde henüz yayıma açmadığımız sohbetler bulunmaktadır. Bu sohbetler şuan için sesli olarak Nurbaki Mektebi’nde mevcuttur. Çalışmaları heyecanla bekleyen sevenlerini bilgilendirmek amacıyla bu haberi vermek ihtiyacı duyduk… Ve son bir ay içerisinde yeni yayımlanmış olan çalışmaları tekrar hatırlatmak isteriz:

  1. GÖNÜL 1
  2. MUTTAKİLERİ HİDAYETE ÇIKARAN KİTAP
  3. ALPERENLER DEVRİ / 3
  4. KALBİN MADDESİ ve MÂNÂSI
  5. ALPERENLER DEVRİ / 2

 

Selam ve dua ile Nurbaki’de kalın…

ALINTI VE KOPYALAMA: "NurbakiMektebi.com" ticari maksat gütmeyen, tamamen gönüllü katılıma açık bir iştiraktir! NurbakiMektebi.com'da, Haluk Nurbaki'nin umuma açık şekilde yapmış olduğu sohbetleri, vaazları, radyo ve televizyon programları kaleme alınarak yayınlanmakta; gazete ve dergi yazıları, ticari dağıtımı durmuş ve devam eden kitaplarından alıntılar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Bu bağlamda yayımlanan içeriklerin ulaşılabilir olması asıl gayemiz dâhilindedir; hakları saklı değil, tamamen açıktır. Ancak, alıntı ve kopyalama yapacağınız içerik sayfasına "bağlantı" vermeniz ve/veya "kaynak" göstermeniz zorunlu olmakla beraber, "ticari maksatlı yayınlarda" içeriğin tamamı veya bir kısmı hak sahiplerinden yazılı izin alınmadan kullanılamaz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir