Dr. Haluk Nurbaki

Marksistleri İncitmek mi?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Laikliği korumak için madde koymaya özenenler, önce laikliğe, din ve dince kutsal sayılan konuları koruyacak bir ciddiyet getirsinler.

Nüfusunun % 99.99’u Müslüman bir ülkede her vesile ile dine sataşacaksınız, başını açmıyor diye üniversiteden kızları kovalayacaksınız sonra da çıkıp bu ülkede demokrasi var diyeceksiniz! Buna karşılık yine bu ülkede sayıları binde biri bile zor bulan Marksistler incinir diye PKK’ya Marksist bile demekten kaçınacaksınız.

Marksistleri İncitmek mi?

Marksistleri İncitmek mi?

Terör yasasına laikliği korumak için madde koymaya özenenler, önce laikliğe, din ve dince kutsal sayılan konuları koruyacak bir ciddiyet getirsinler. Her ülkede din ve dince kutsal sayılan konular, kanun teminatı altındadır. Bizde bu konuyu içeren kanun, belli çevrelerin başvurusu ile Anayasa’ya aykırı diye reddedilmiştir. Bazı aydın geçinenlerin zekâları tamamen durmuştur. 60 milyon Müslümanın karşısına geçip her vesile ile dinî duygularını rencide edeceksiniz sonra buna cevap hakkı, fikrini savunma hakkı vermeyeceksiniz ve bunu özel bir kanunla sağlamaya çalışacaksınız. Yahu siz çıldırdınız mı? Bu milleti nereye götürmek istiyorsunuz? Koskoca imparatorluktan kalan bir avuç Anadolu’yu bize zehir etmek mi istiyorsunuz? Bu milletin ecdadı bu vatanı, siz dini yeresiniz, onu tahrip etmek için Marksist ve ateist fikirleri savunasınız diye kurtarmadı… Vatanın, imanın, İstiklal Harbi’nin, Çanakkale’nin ölmezlik sırrı taşıyan şehitleri sizi kahreder!

Bu yazı Onkolog Dr. Haluk Nurbaki, Damla Yayınevi, Kutsal Mücadelem kitabından alınmıştır.

ALINTI VE KOPYALAMA: "NurbakiMektebi.com" ticari maksat gütmeyen, tamamen gönüllü katılıma açık bir iştiraktir! NurbakiMektebi.com'da, Haluk Nurbaki'nin umuma açık şekilde yapmış olduğu sohbetleri, vaazları, radyo ve televizyon programları kaleme alınarak yayınlanmakta; gazete ve dergi yazıları, ticari dağıtımı durmuş ve devam eden kitaplarından alıntılar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Bu bağlamda yayımlanan içeriklerin ulaşılabilir olması asıl gayemiz dâhilindedir; hakları saklı değil, tamamen açıktır. Ancak, alıntı ve kopyalama yapacağınız içerik sayfasına "bağlantı" vermeniz ve/veya "kaynak" göstermeniz zorunlu olmakla beraber, "ticari maksatlı yayınlarda" içeriğin tamamı veya bir kısmı hak sahiplerinden yazılı izin alınmadan kullanılamaz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir